!Stará verze prohlížeče

Používáte starou verzi prohlížeče Internet Explorer pro který není tento web plně optimalizovaný. Stahněte a nainstalujte si prosím zde nejnovější verzi

 • Language cz
 • Line separator
 • Language en
Play
 • Line
 • Facebook
 • Line
 • Twitter
 • Line
 • Myspace
 • Line
 • Youtube
 • Line
 • SoundCloud
 • Line
 • iDJ
 • Line
 •  
 • Line
 • Beatport
 • Line
 • iTunes
 • Line
News
 • Tab 1
 • Tab 2
 • Tab 3
 • Tab 4
 • Tab 5
 • Archive
 
Dates

AVATAR NYE

22.12.2022

Roxy ponoříme do avatarovské modré, budeme slavit, že všichni jsou si rovni, všechno je propojené, všichni lidé navzájem a my se Zemí. Večírek je koncipován jako přímočaré dobrodružství a romance budoucnosti. Pro konec roku si nemůžeme představit lepší společnost než naše rezidenty Chrise Sadlera a Michaela C, ke kterým se připojí SNBM, Subgate, Lumiere, Vilem, Ondrej K a Yannick.

YOTTO ZPĚT V ROXY

01.02.2022

Skvělý finský producent, DJ a showman Yotto se vrací do České Republiky. Po úspěšném vystoupení s Jorisem Voornem a sympatickém pop up DJ setu na kluzišti uprostřed Prahy si vysloužil svou headline show v ROXY. Jako support vystoupí tentokrát jedni z nejlepších DJs u nás a již dlouholetí rezidenti ROXY - Michael C a Dan Cooley. V pátek 18. února v ROXY Praha.

NOVÝ SET PRO HOUSEMAGAZINE.CZ

31.03.2021

Pokud neodebíráte Youtube kanál housemagazine.cz, tak byste to měli okamžitě napravit! Kromě nových singlů z vydavatelství HM, rozhovorů z Afterparty podcastu, tam také najdete koncept ON AIR. Aktuální set obstaral Michael C, který namixoval líbivou souhru progressive house a melodického deep house. Set, který jak sám říká, vyjadřuje jeho aktuální pocity z lockdownu stojí rozhodně za poslech. Najdete na Youtube nebo SoundCloud.

HUDEBNÍ CENY EVROPY 2

05.02.2020

Ahoj všem, opět po roce jsou tu "Hudební ceny Evropy 2", opět po roce jsem vyfasoval nominaci mezi domácími DJs a vy můžete hlasovat (opět) na webu www.evropa2.cz. Díky moc za podporu!

MÁCHÁČ TECHNO SET KE STAŽENÍ

14.01.2020

Techno set z loňského vydání letního festivalu Mácháč je konečně online! Letní mejdan, který se konal tradičně na Máchově jezeře se bezesporu povedl a Michaelův mix najdete volně ke stažení na webu v DOWNLOADS nebo na SoundCloud profilu. Užijte si ho!

MICHAEL C & JEAN LUC VYDALI EP BACKSTAGE 5AM

14.04.2019

Čeští DJs a producenti vydali 28.3. nové EP pod názvem Backstage 5AM. Obsahuje celkem tři skladby, kromě dvou verzí stejnojmenného tracku (melodičtější Original Mix a tvrdší Club Edit) obsahuje EP i třetí počin Mind Gateway, který je namířen spíše do stylu techhouse. Release vyšel na italském labelu Total Freedom Recordings, kde vydávají např. jména jako Bob Sinclair, Richard Grey, Mike Candys, Daddy’s Groove a mnoho dalších. Tracky si můžete zakoupit na Beatportu.

MICHAEL C A NAMTRACK ZREMIXOVALI U2

10.02.2019

O neoficiální bootleg skladby With Or Without You se postarali čeští DJs a producenti Michael C a Namtrack. Michael C, který je skalním fanouškem světoznámé irské kapely U2, si k remixu přizval Namtracka, se kterým na produkci spolupracuje již delší dobu. Remix, který se nese na vlnách stylu progressive house, pak vytvořili jako poctu této proslulé skupině. Skladba je fanouškům k poslechu či volnému stažení na YouTube a hudební platformě SoundCloud.

MICHAEL C VYDÁVÁ NOVÝ REMIX PRO DJ EST3R

25.12.2017

Michael C ve svém studiu nezahálí a další remix spatřil světlo světa 12. prosince na českém labelu FS Music Records. Remix pro DJ Est3r, známější pod svým pseudonymem Elite, je z ranku progressive house s lehkými prvky bass. Na 68. releasu FS Music Records se nachází ještě originální verze tracku od DJ Est3r. Obě skladby najdete na Beatportu. Ukázku remixu si můžete poslechnout na serveru SoundCloud.

MICHAEL C ZVEŘEJŇUJE NOVÝ SET Z BE25

09.12.2017

Michael C zahrál 20. října na zahájení 25. narozenin legendárního pražského klubu Roxy a to před nikým jiným než samotným Jamesem Zabielou. Právě z této akce si můžete poslechnout nebo shlédnout a také stáhnout dvouhodinový deephouse a techhouse set. Kromě aktuálního zvuku v setu uslyšíte i Michaelův zbrusu nový track společně s producentem Namtrackem pod názvem Succubus. Set stahujte na SoundCloudu nebo sledujte na YouTube. Ukázku nového tracku najdete na YouTube.

MICHAEL C VYDÁVÁ NOVÝ REMIX

25.10.2017

Po delší době vyšel Michaelův další remix a to 20. července na tuzemském labelu FS Music Records. Michaelův deepovější house remix a Original Mix doplnila tvrdší verze od Karlosse. Celý release nese název Luxury Party a na svědomí jej má trojice českých producentů Nirthy, Namtrack a Figaro. Ukázku remixu najdete na serveru SoundCloud nebo videoportálu YouTube. Vše můžete zakoupit například na Beatportu.

ZÁZNAM ZE CITYFESTU JE TU

24.08.2017

Progressive trance set z letošního vydání pardubického festivalu CityFest je konečně online! Letní mejdan, který se konal 24. června se bezesporu povedl a Michaelův mix najdete volně ke stažení na webu v DOWNLOADS nebo na SoundCloud profilu. Užijte si zbytek léta!

VIDEO A AUDIO ZÁZNAM Z RADOSTI FX

15.06.2017

Je tu nový video i audio záznam Michaela C z pražského klubu Radost FX z povedené party FX Room, která se konala 20. dubna letošního roku. Hodinu a půl dlouhý tech-house a techno set (i s novou nevydanou Michaelovou vlastní produkcí) můžete shlédnout na YouTube nebo si stáhněte audio nahrávku na webu v DOWNLOADS nebo na SoundCloud profilu Michaela C.

MICHAEL C UPDATE

13.03.2017

Na co se můžete těšit tento rok? Michael C pokračuje jako rezidentní DJ klubu Roxy a pořadu Dance eXXtravaganza na Evropě 2. Nově ho pravidelně uslyšíte v klubech Bocca v Olomouci a U Kolji v Litomyšli. A to nejlepší nakonec, Michael opět pilně pracuje ve studiu na nových skladbách, k dokončení se chýlí opětovná spolupráce s Jean Lucem, nová hudba společně s Tibizou a také množství vlastních tracků a remixů. Sledujte SoundCloud a Facebook !

KRÁSNÉ VÁNOCE A ŠŤASTNÝ ROK 2017

24.12.2016

Všem přeji ty nejkrásnější Vánoce a správné vykročení do roku 2017! Společně se tento rok uslyšíme ještě 29.12. v Roxy na posledním letošním vydání mé rezidentní noci Refreshment, 30.12. v Mostě v klubu Neprakta a Silvestra oslavíme opět v Roxy v Praze! Užijte si nejkrásnější svátky roku a mějte se rádi! Michael C

NOVÝ TECH-HOUSE SET Z ROXY S ADAMEM BEYEREM

19.07.2016

V sekci GALLERY DOWNLOADS čeká na všechny nový tech-housový set! Stahujte záznam z pražského klubu Roxy z vyprodané party s Adamem Beyerem. Michael navíc slavil v onen den narozeniny! Tech-house a techno ve svém původním smyslu slova. Mix stáhnete rovnou také na profilu Michaela C na serveru SoundCloud.

NOVÝ SET Z ROXY PRO VŠECHNY!

25.02.2016

Nový dvouapůlhodinový set z pražského klubu Roxy je tu! Záznam z Michaelovy rezidentní noci Refreshment hledejte v DOWNLOADS nebo stahujte přímo ze SoundCloudu.

NOVÝ SET Z ROXY KE STAŽENÍ

27.05.2015

V sekci GALLERY DOWNLOADS čeká na všechny nový set! Stahujte záznam z Roxy v Praze z party s Henry Saizem. Pravý progressive house a house ve svém původním smyslu slova. Mix stáhnete rovnou také na profilu Michaela C serveru SoundCloud.

MICHAEL C A DOLDA VYDÁVAJÍ NOVÝ TRACK

20.05.2015

Pardubický Michael C a liberecký Dolda zasedli již po několikáté do studia a vydávají nový společný počin. Electro progressive house v pravém slova smyslu, single jménem Devils Dream, vyšel na tuzemském labelu FS Music Records symbolicky na čarodějnice 30. dubna a tradičně ho zakoupíte ve všech známých světových digitálních distribucích, např. na Beatportu. Ukázku k poslechu naleznete na profilech SoundCloud nebo YouTube.

ČETNÍK A MIMOZEMŠŤANÉ V REMIXU

13.03.2015

Remix českého producenta Michaela C na známou melodii z ještě profláklejšího filmu Četník a mimozemšťané, kterou v našich luzích a hájích zná téměř každý, nově k poslechu na YouTube i SoundCloud. Do nového house hávu ji Michael převlékl již loni, teď je ke slyšení naprosto pro všechny!

MICHAEL C A DOLDA VYDÁVAJÍ DALŠÍ SPOLEČNÝ TRACK

13.11.2014

Pardubický Michael C a kutnohorský Dolda zasedli opět společně do studia a vydávají nový hudební počin. Čistý progressive house s výraznou melodickou linkou pod názvem Storm Queen vyšel na labelu FS Music Records ve středu 5. listopadu a tradičně ho můžete zakoupit ve všech známých světových digitálních distribucích, Beatport nevyjímaje. Ukázku k poslechu naleznete na profilech SoundCloud nebo YouTube.

MICHAEL C A DOLDA DÁVAJÍ VOLNĚ KE STAŽENÍ REMIX CAPITAL CITIES

07.08.2014

Nový remix české dvojice Michael C a Dolda pro známý single One Minute More amerického indie-pop dua Capital Cities je volně ke stažení! Naprosto všichni si můžete do svých mobilů či počítačů stáhnout povedenou taneční verzi! Stahujte na serveru SoundCloud nebo poslouchejte na YouTube.

MICHAEL C A DOLDA VYDÁVAJÍ NOVÝ TRACK

22.04.2014

Pardubický Michael C a liberecký Dolda zasedli do studia a vydávají nový společný počin. Čistý progressive house v pravém slova smyslu, single jménem Mendes, vyšel na tuzemském labelu FS Music Records v pátek 18. dubna a tradičně ho zakoupíte ve všech známých světových digitálních distribucích, např. na Beatportu. Ukázku k poslechu naleznete na profilech SoundCloud nebo YouTube.

SET Z BEATS 4U KE STAŽENÍ

03.03.2014

V sekci GALLERY DOWNLOADS najdete volně ke stažení nový dvouhodinový set z party Beats 4U, kde Michael C vystoupil 27. prosince loňského roku. Party se konala v klubu Dance Pivovar v Rychnově nad Kněžnou. Mix stáhnete rovnou také na hudebním profilu Michaela C serveru SoundCloud.

MICHAEL C A DALŠÍ NOVÝ REMIX

21.01.2014

Nový Michaelův remix vyšel 20. prosince na labelu Dbeatzion Records. Single Another Moment má na svědomí český producent Ron JB. Remix ve stylu progressive trance ve svém studiu vyprodukoval právě Michael C. Remix zakoupíte na Beatportu, ukázku k poslechu najdete tradičně na SoundCloud nebo YouTube.

NOVÉ REMIXY 2013

30.10.2013

Michael C vydává opět množství remixů. Pro Rona JB upravil do vlastního soundu track Another Moment na label Dbeatzion Records. Na svém domácím labelu FS Music Records remixoval dvojici Michael J a Tibiza a dále mladého talentovaného producenta jménem Pete Luke, remix vyjde v prosinci. A nakonec pro dvojku Niclas a Maicuss remixoval single Power Of Simplicity na kanadský label Vortek Records. Ukázky najdete na SoundCloudu. V prodeji např. na Beatportu.

BEEFREE 2013 VOLNĚ KE STAŽENÍ

08.09.2013

Nově na webu v sekci GALLERY DOWNLOADS najdete volně ke stažení exkluzivně nový liveset, který byl nahrán na slovenském festivalu BeeFree. Mix stáhnete rovnou také na profilu Michaela C serveru SoundCloud. Hodinový video záznam z pořadu Mixlab najdete na YouTube.

NOVÝ LIVESET KE STAŽENÍ

07.08.2013

Nově na webu v sekci GALLERY DOWNLOADS najdete volně ke stažení exkluzivně nový liveset, který byl nahrán přímo na Evolution Special party v klubu Fabric v Ostravě na narozeninové oslavě jednoho z majitelů. Díky oslavě v setu najdete mnoho tracků, které Michael hraje velmi vzácně. Mix stáhnete rovnou také na profilu Michaela C serveru SoundCloud.

SET Z DEXX KE STAŽENÍ

24.05.2013

Na webu v sekci GALLERY DOWNLOADS najdete volně ke stažení exkluzivně nový set, jedná se o záznam z každoměsíční radioshow Dance eXXtravaganza na rádiu Evropa 2. Mix stáhnete rovnou také na profilu Michaela C serveru SoundCloud.

MICHAEL C VYDÁVÁ NOVÝ REMIX

06.05.2013

Nový release spatřil světlo světa 30. dubna na španělském labelu Yaiza Records. Single Lovecraft nazpívala Karolína Krezlová, produkci má na svědomí český umělec Junior Jan. O jeden z remixů ve stylu progressive house s elektro prvky se postaral právě Michael C. Remix zakoupíte na Beatportu, ukázku k poslechu najdete na SoundCloud nebo YouTube.

PRODUKCE 2013 A JARNÍ BEATPORT CHART

25.04.2013

Na co se těšit v roce 2013? Především na nové tracky a remixy na prestižních zahraničních labelech, nové singly na domovském labelu FS Music Records a také na produkci pro jiné umělce. Konkrétní info s ukázkami již brzy. Aktuálně prezentujeme jarní chart Michaela C na Beatportu, co Michal právě teď hraje na parties najdete tady.

NOVÝ REMIX MICHAELA C NA IN TRANCE WE TRUST PODPOŘIL ZNOVU I FERRY CORSTEN!

20.12.2012

Michael C vydává nový remix pro holandsko-islandskou dvojici Setrise & J. Stone a jejich single MNE. Release byl vydán na legendárním labelu In Trance We Trust, který patří pod světoznámé vydavatelství Black Hole. Dříve ho vlastnil samotný Tiesto, dnes se o něj stará Richard Durand. Velký úspěch navíc ještě doplnilo umístění Michaelova remixu jako exkluzivní bonusový track na kompilaci Once Upon A Night vol.3 Ferryho Corstena. Ukázku remixu najdete na SoundCloud nebo YouTube.

SET Z DI.FM KE STAŽENÍ

07.11.2012

Na webu v sekci GALLERY DOWNLOADS najdete volně ke stažení exkluzivně nový set, jedná se o záznam z radioshow San Sessions na progressive kanále světoznámého rádia DI.FM. Set stáhnete také na SoundCloudu.

NOVÉ REMIXY

23.10.2012

Remix pro DJe Nea vyšel v pátek na sublabelu světoznámého vydavatelství Kontor a to Mental Madness! Skladbu koupíte například na Beatportu, ukázku najdete na Soundcloud. Dalším remixem, který vyjde v listopadu na labelu MOSP je single 8786 od dvojky Michael J a Tibiza, ukázku najdete zde.

THE SWINGSONS A DVA REMIXY OD MICHAELA C

03.10.2012

Jiří Ševčík a Pirate Swing Band poslali do světa dvě nová alba známých hitů přearanžovaných do swingu. Na desce The Swingsons najdete i dva remixy ze studia Michaela C. Jedná se o remix songu kapely Queen I Was Born To Love You a známý pochod Imperial March z Hvězdných válek. Ukázky si můžete poslechnout zde.

TRANCEFUSION VÍKEND

26.09.2012

Michael C se tento víkend představí nejprve v pátek ve Fabricu v Ostravě na posledním warmupu k halovce Trancefusion společně s headlinerem, australanem tyDim. O den později poté Michael vystoupí přímo v Průmyslovém paláci na druhém pódiu v čase 02:20-03:40! Na Trancefusion zahrají jména Cosmic Gate, Lange nebo Kai Tracid.

MICHAEL C V ÉTERU EVROPY 2

11.09.2012

Michael C se stává novým rezidentem pořadu Dance eXXtravaganza, který je vysílán pravidelně každou sobotu na nejposlouchanějším českém rádiu pro mladé - Evropa 2. Michaela tak budete slýchávat pravidelně jednou měsíčně v čase od 22:00 do 24:00 hodin. Více info najdete zde. Michaela poprvé uslyšíte 29. září od 22 hodin!

MICHAEL C A JEAN LUC VYDÁVAJÍ NOVÝ REMIX

06.09.2012

Kompletně český release spatřil světlo světa 4.září na americkém labelu Broken Records. Single Ibiza Nights nazpíval Samer Issa s Pavlínou Dubnou, o jeden z remixů ve stylu progressive house s elektro prvky se postarala právě dvojice českých DJs a producentů, tedy Michael C a Jean Luc. Remix zakoupíte na Beatportu, ukázku k poslechu najdete na SoundCloud nebo YouTube.

LIVESET Z BEEFREE 2012 VOLNĚ KE STAŽENÍ

15.08.2012

Na webu v sekci GALLERY DOWNLOADS najdete volně ke stažení exkluzivně nový set, jedná se o živý záznam z Michaelova vystoupení na slovenském festivalu BeeFree 2012. Set stáhnete také na SoundCloudu. Jak úžasně to na festivalu vypadalo, zjistíte na YouTube kanálu zde a zde.

REMIX PRO CALVINA HARRISE VOLNĚ KE STAŽENÍ

09.07.2012

Soutěžní remix české dvojice Michael C a Jean Luc v Beatport Competition sice nezvítězil, ale zase si ho můžete teď stáhnout naprosto gratis! Povedený mix v progressive house stáhnete na Michaelově profilu na SoundCloudu. Jedná se o skladbu Lets Go, pro Calvina Harrise zde vokály nazpíval populární r’n’b zpěvák Ne-Yo. Poslechnout si remix můžete i na YouTube!

DALŠÍ SINGLE DVOJICE MICHAEL C A JEAN LUC V HOLANDSKU

03.07.2012

25. června na vydala česká dvojka Michael C a Jean Luc svůj další úspěšný počin s názvem Virgin Bass! Progressive house track si opět vybralo známé holandské vydavatelství Parachute Records pocházející ze sítě labelů Fektive. Od 25. června koupíte tento povedený počin exkluzivně na Beatportu, ukázku najdete na SoundCloud nebo YouTube.

MICHAEL C & JEAN LUC A DALŠÍ ÚSPĚŠNÝ SINGLE

12.06.2012

28.5. vydala česká dvojka Michael C a Jean Luc další úspěšný počin Harder Perfection, který si vybralo holandské vydavatelství Parachute Records. Support od jmen jako G. Ottaviani, Beat Service, P. Gelderblom, Karybde & Scylla mluví sám za sebe. Koupíte na Beatportu. Ukázku najdete na SoundCloud a YouTube. Michael sám vydal na FS Music Records navíc 8.6. remix singlu Juraje Grafika Monoton, koupíte také na Beatportu!

FS MUSIC RECORDS SE PROBOUZÍ K ŽIVOTU

29.05.2012

Aktivita je dílem nových majitelů labelu, kterými se stali čeští DJs a producenti Michael C a Wolscha. Značku FS Music Records využili již věhlasní britští Kosheen. Dalšími producenty pod značkou FS Music Records jsou Marcus Cooper, Juraj Grafik nebo Jean Luc. Stranou nezůstane samozřejmě ani Michael C. Svá dema zasílejte na fsmusicrecords@djmichaelc.com. Label najdete na Facebooku, tracky koupíte na Beatportu.

MICHAEL C VYDÁVÁ ÚSPĚŠNÝ SINGLE PLEASE HER

25.05.2012

15. května vydal Michael C svůj další opravdu úspěšný single s názvem Please Her! Progressive trance track si vybralo holandské vydavatelství Captivate Records. Úspěch singlu dokládá podpora světoznámých jmen jako Flash Brothers, Arty, Giuseppe Ottaviani, San, Danilo Ercole, Manuel Le Saux a mnoho dalších... Od 15. května koupíte tento povedený počin exkluzivně na Beatportu, ukázku najdete na SoundCloud a YouTube.

MICHAEL C A JEAN LUC VYDÁVAJÍ REMIX PRO SLAVNÉ KOSHEEN!

27.04.2012

Po dlouhém čekání konečně 27.4. vychází očekávaný remix české dvojky Michael C a Jean Luc na labelu FS Music Records pro legendární anglickou kapelu Kosheen! Každý si může koupit a stáhnout úpravu singlu Get A New One exkluzivně od 27. dubna na Beatportu, o 14 dní později potom ve všech ostatních distribucích, oblíbené iTunes nevyjímaje. Ukázku poslechněte na SoundCloud nebo YouTube.

MICHAEL C & JEAN LUC - HIT ME

28.02.2012

Michael C a Jean Luc vydávají další úspěšný release. Na labelu Trance All-Stars Records vyšel nový single Hit Me, support již přislíbili GIUSEPPE OTTAVIANI, TYDI, JONAS HORNBLADRANDY BOYER a další. Hit Me zakoupíte například na Beatportu. Ukázku  si můžete poslechnout na SoundCloud nebo YouTube.

V SOBOTU V POLSKU

31.01.2012

Michael C vystoupí tuto sobotu 4. února opět v Polsku, tentokrát poprvé v luxusním klubu Magic v Krzyzanowicich. V rámci party Ministry of Helax zahraje Michael live set v čase 00.30-01.30. O den dříve 3.2. Michael headlinuje party Trancefield v Českém Brodě.

NOVÉ SETY A TRACK VOLNĚ KE STAŽENÍ

19.01.2012

Na webu v sekci GALLERY DOWNLOADS najdete volně ke stažení dva nové sety. Exkluzivně na webu záznam ze slovenské radioshow Dance eXXtravaganza na Europe 2 a také Sunshine YearMix 2011, sestavený z toho nejlepšího z Michaelovy radioshow Sunshine za uplynulý rok. Tento mix můžete také stahovat ze serveru SoundCloud. Jako bonus k Vánocům roku 2011 Michael také volně vypustil bootleg tracku Shinjuku od proslulého producenta Funkagendy, stahujte zde. Užívejte!

13.1. POPRVÉ KOTNOV TÁBOR

05.01.2012

Kotnov music club Tábor, místo, kde se setkáte s anděly. Design by Josef Klír, new gothic style. Nejlepší párty plné celebrit a Miss! Michael C v Kotnově zahraje poprvé na party Inception v pátek 13. ledna! Exkluzivně ho v Kotnově uslyšíte úplně celou noc! Vstup andělům jen od 18 let. Více info na klubovém webu.

KONEC ROKU 2011

20.12.2011

Konec roku se blíží! Přejeme vám všem krásné Vánoce a Šťastný nový rok 2012! Michaela C můžete ještě slyšet na pěti vydatných akcích. 23.12. společně s Kyau & Albert v Imperiu v Lounech, 24.12. na tradiční X-Mass Night v Sušici, 25.12. na BassNight v klubu Cobra Štěpánkovice, 29.12. na silvestrovském warmupu v Roxy v Praze a nakonec na Silvestra 31.12. ve Fabricu Ostrava! Užijte si pohodové Vánoce i zbytek roku! A samozřejmě díky za vaši úžasnou podporu v roce 2011!

OFICIÁLNÍ YOUTUBE KANÁL

13.12.2011

Michaela C můžete samozřejmě najít i na nejnavštěvovanějším video portálu YouTube. Oficiální YouTube kanál hledejte zde. Nabízí vám spoustu exkluzivního video materiálu, záběry z akcí, promo videa, ukázky chystaných tracků a remixů, reporty a mnoho dalšího. Téměř každý týden nové aktualizace! Nezapomeňte si přidat Michael C YouTube kanál mezi své oblíbené!

TRANCE CLASSICS V TRNAVĚ

23.11.2011

Tretie pokračovanie akcie TRANCE CLASSICS sa uskutoční už tradične v domovskom, technicky najvyspelejšom klube na západnom Slovensku - EUROPA2POINT, Trnava! Nezabudnite, už 26.11.2011 v klube EUROPA2POINT, Trnava. Tie najväčšie TRANCE hity všetkých čias na jedinom mieste v tomto roku! Michael C na akcii TRANCE CLASSICS predstaví to najlepšie od súčasného trancu až po rok 2005. Zahrají aj Michal Breeth, Reorder a David Hanc.

DECADANCE V SASAZU

01.11.2011

Již tento pátek 4. listopadu se v pražském SaSaZu uskuteční další díl oblíbené Decadance, a tentokrát s hodně lákavým tématem i obsazením DJs. Zažijte první český DJ BATTLE a přijďte si vybrat svého vítěze! DECADANCE – Back2Czech! 12 TOP českých DJs v ringu! Michael C se utká s Brianem v čase 04:50-06:00!

MICHAEL C NA SOUNDCLOUD

26.10.2011

Michael už delší dobu dává zdarma k poslechu exkluzivní ukázky z chystaných skladeb a remixů online. Pokud server SoundCloud ještě neznáte, vězte, že na této sociální síti máte možnosti slyšet tracky ve velkém předstihu a ve výborné kvalitě. Spojuje muzikanty, dje a producenty z celého světa. Michaelův oficiální profil najdete zde. Přejeme příjemný poslech!

ZNOVU NA EUPHONIC NIGHT 15.10.

22.09.2011

Michael C opět vystoupí v Německu! Tentokrát se tak stane 15. října Drážďanech na Euphonic Night společně s Kyau & Albert, Ronski Speedem, navrátivším se Sonorousem a dvojkou Schumann & Kloss. Michael velmi rád přijal pozvání do klubu Kraftwerk Mitte, kde zahraje úplně poprvé a představí například svůj poslední single Back 2 Zero!

MICHAEL C VYDAL NOVÝ ÚSPĚŠNÝ TRACK

30.08.2011

22. srpna vyšel na labelu Deep End exkluzivně na Beatportu Michaelův nový track Back 2 Zero! Jedná se již o čtvrtý Michaelův release na tomto holandském vydavatelství. A opět je to veliký úspěch! Supportují jména jako Jaytech, Flash Brothers, S. Tyas, J. O’Callaghan, G. Ottaviani, J. O’Bir, M. de Jong, Mallorca Lee, Chris Cortez, Manuel le Saux, EDU, SolarStone, Kris O’Neil, ...! Ukázku si najdete na SoundCloudu nebo YouTube. Track koupíte na Beatportu.

POSLEDNÍ FESTIVALY 2011

17.08.2011

BeeFree, Maddox Open-Air, Czech House Paradise a další jsou za námi... Co nás čeká do konce léta? Tento pátek 19.8. Michael zahraje jako headliner s Carlem Calabrem na Progression Open-Air ve Staré Turé na Slovensku, 20.8. se vrátí zpět do Čech na Mácháč festival! A samozřejmě příští týden v sobotu 27.8. Michael vystoupí na Imperium Stage legendárního festivalu Pleasure Island!

NESKUTEČNÁ ATMOSFÉRA NA BEE FREE

12.08.2011

Neuvěřitelná až magická atmosféra panovala během setu Michaela C na slovenském festivalu Bee Free! Michael vystoupil na skvěle ozvučené techhouse.sk stage v čase 23.00-01.00! Videa z akcí najdete na YouTube. Například zde, zde nebo zde, kde Michael představil svůj nový remix pro projekt Milker feat. Juraj Grafik!

REMIX PRO NEA NA KONTORU

10.08.2011

Michael C a Jean Luc spolu produkují již delší dobu, další výrazný úspěch je potkal v pátek 22.7.2011, kdy vyšel jejich remix singlu DJe Nea Just Another Crack na německém labelu Mental Madness, což je sublabel legendárního vydavatelství Kontor! Ukázku najdete na SoundCloud nebo na YouTube. Zakoupit remix můžete na Beatportu.

MICHAEL C OPĚT V NĚMECKU

08.08.2011

Michael C se v sobotu 23.7. představil na party 15 Years Of Kyau & Albert v německém městě Bautzen, konkrétně v klubu Voodoo. Na pozvání i v České republice velmi oblíbených Kyau & Albert se Michael C znovu vrátil do Německa, aby party uzavřel přímo po samotných headlinerech. Jak to v klubu vypadalo na této podařené akci se skvělou atmosférou zjistíte například na YouTube.

NOVÝ WEB A NOVÉ LOGO

07.08.2011

Webová prezentace www.djmichaelc.com se dočkala zbrusu nového kabátu. Propojení se sociálními sítěmi, hudební přehrávač a spousta dalšího exkluzivního obsahu. Sety ke stažení, galerie, přihlášení k oficiálnímu newsletteru, bookingové informace, radioshows, data vystoupení, aktuální novinky, ... S tím souvisí i podoba nového loga Michaela C!

 
27-07-2024
House Circus
Roxy Praha
02-08-2024
House Circus
Roxy Praha
03-08-2024
Jako Za Mlada 2024
Slatina u Bílovce
03-08-2024
Dance eXXtravaganza 00:00-02:00
Evropa 2
06-08-2024
House Circus
Roxy Praha
09-08-2024
Not Available For Booking
N/A
10-08-2024
Not Available For Booking
N/A
16-08-2024
House Circus
Roxy Praha
17-08-2024
Mácháč Open-Air Festival 2024
Pláž Klůček Doksy
20-08-2024
House Circus
Roxy Praha
24-08-2024
Not Available For Booking
N/A
30-08-2024
House Circus
Roxy Praha
31-08-2024
Not Available For Booking
N/A
31-08-2024
Dance eXXtravaganza 00:00-02:00
Evropa 2
06-09-2024
Opening Night
Fabric Ostrava
13-09-2024
Mark Knight (UK)
Roxy Praha
20-09-2024
Not Available For Booking
N/A
28-09-2024
Dance eXXtravaganza 00:00-02:00
Evropa 2
26-10-2024
Dance eXXtravaganza 00:00-02:00
Evropa 2
23-11-2024
Dance eXXtravaganza 00:00-02:00
Evropa 2
21-12-2024
Dance eXXtravaganza 00:00-02:00
Evropa 2

MICHAEL C

DJ & PRODUCER

 

book[at]djmichaelc.com

promotion[at]djmichaelc.com

 

TEL.: +420 605 750 294

ICQ: 170-719-321

Copyright
Bottom line

SOCIAL NETWORKS

ONLINE STORES

 • Line
 • Facebook
 • Line
 • Twitter
 • Line
 • Myspace
 • Line
 • Youtube
 • Line
 • SoundCloud
 • Line
 • iDJ
 •  
 • Beatport
 • Line
 • iTunes
 • Line
NexGen IT, s.r.o. - Webdesign, SEO, 3D grafika, DTP, Hosting
line
Josef Horák

©2011 http://www.djmichaelc.com/ | powered by nexgen.cz